Období letních dovolených se sice zatím blíží jen pomaloučku, přece jen  jaro sotva začalo, ale čas utíká rychle a než se nadějeme tak léto bude klepat na dveře, mi budeme balit kufry a vyrážet za letním dobrodružstvím. Jak se připravit, na co nezapomenout a co nepodcenit?
1. Samozřejmě předpokládáme, že bude krásné počasí. Ale i v destinaci, kde svítí sluníčko 300 dnů v roce, může jak naschvál nastat nějaký zvrat. Nenechte se tedy překvapit a den před odjezdem či odletem si raději ještě zjistěte jaké počasí v místě vašeho pobytu momentálně je a bude. Nezapomeňte si přibalit i nějaký svetřík, ať už třeba kvůli pofukujícímu větříku při večerní procházce nebo kvůli tomu, že některé hotely velmi rády používají klimatizaci více než je příjemné…

2. Zabalte si alespoň dvoje plavky 🙂

3. Nezapomeňte na ochranu před sluníčkem . Kromě krému na opalování určitě nezapomeňte sluneční brýle (pokud zapomenete tak kupte na místě:-) , také přibalte nějaký sympatický slamák a lehký šátek přes ramena se také vždy hodí.

4. Pozornost věnujte také vaší kosmetické taštičce. Zabalte si hydratační krém, který je pro dovolenou u moře nezbytností, lesk na rty v nějakém krásném letním odstínu a bronzer. Nezapomeňte ani na své partnery i oni se potřebují po celodenním slunění svou pleť ošetřit a hydratovat.
5. Přibalte si věci, které vás zabaví. Pěknou knížku, časopisy, karty, boty na běhání…prostě cokoliv čím si dovolenou spestříte a nemusíte 10 dní z lehátka pozorovat jen mořské vlny.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account