Od začátku roku jsme bojovali s chřipkou. První Kája, potom i já. 
Nezbylo nám nic jiného, než zalézt do postele a snít o tom, kam vyrazíme, až nám bude líp.  

 
Jen snít …. Některé sny se však postupem času mohou stát skutečností. 
A právě jeden z našich snů se už skutečností stal.
 
Dnes jsme totiž vyrazili do Muzea fantastických iluzí v Praze https://muzeumfantastickychiluzi.cz/cs/ 
 
Byla to správná trefa, vstoupit do kouzelného světa. Místo plné zábavy, smíchu a iluzí, odkud člověk nerad odchází.
 
RAČTE VSTOUPIT 
 
 
Muzeum se nachází v Galerii Myšák ve Vodičkově ulici na Praze 1, jen malý kousek od Václavského náměstí. My přijeli metrem linky A na stanici metra Můstek a vyjeli jsme nahoru po jezdících schodech (výstup směr Václavské náměstí). Pro mimopražské jen uvádím, že můžete přijet i metrem linky B (Můstek), metrem linky C (Muzeum – to už se projdete o trochu více, cca o 5 minut), případně můžete dorazit tramvají (stanice Václavské náměstí).  
 
Galerie Myšák (Myšák Gallery) je obchodní centrum, ve kterém jsou kromě Muzea fantastických iluzí různé obchody a supermarket Billa. Muzeum fantastických iluzí se nachází v 1. patře a je otevřeno od začátku prosince r. 2019. Toalety jsou v suterénu, ke vstupu do nich potřebujete klíč, který Vám dají na pokladně muzea. Chtěli jsme jít do muzea před 16 hodinou, ale vzhledem k tomu, že u vstupu byla fronta, šli jsme se ještě na hodinku projít. Když jsme se pak kolem 17 hodiny vrátili, už tam bylo lidí o něco méně a u každého exponátu jsme měli možnost si ho v klidu prohlédnout, případně se i vyfotit. Otevřeno má muzeum denně od 9:00 do 21:00 hodin, včetně státních svátků. 
 
Právě nyní je na Slevomatu nabídka  na akční vstupné, které platí do 30. 4. 2020 https://www.slevomat.cz/akce/1586676-muzeum-fantastickych-iluzi-pro-dite-i-dospeleho?rel=autocomplete
 
Chtěla bych dodat, že v porovnání s nejmenovaným muzeem nedaleko odtud se stejnou tématikou, je toto lepší.
 
V Muzeu je více než sto exponátů a nudit se rozhodně nebudete. Každopádně doporučuji vzít si s sebou foťák, protože hlavní exponáty jsou na to určeny, kde přímo máte označeno, odkud je nejlepší záběr pro zachycení situace a uchování si tak vzpomínek na tento den. Podruhé si to tak užijete ještě doma  při prohlížení fotek, kdy se rozhodně nasmějete, protože při tom focení to tak nevynikne. 
 
 
 
SOUTĚŽ
Tentokrát se soutěží o rodinné vstupenky do Muzea fantastických iluzí v Praze (celkově 6 výherců) a o jednu rodinnou vstupenku do Divadla kouzel Pavla Kožíška + zrcadlového  labyrintu (1výherce) . Ceny do soutěže věnoval pan Pavel Kožíšek.     Můžete zkusit své štěstí ve skupině na Facebooku https://www.facebook.com/groups/760452551013175/, ale i na mém instagramovém profilu https://www.instagram.com/evcamalikova/. Tři výherce rodinných vstupenek do Muzea fantastických iluzí vyhlásím na Facebooku, tři výherce budu losovat ze soutěžících v rámci soutěže na instagramu. Výherce rodinné vstupenky do Divadla kouzel + labyrintu bude ze soutěžících v rámci facebook.skupiny

     
Platnost vstupenek je do 30.6. 2020
  
S dovolením ještě sdílím naše články        
https://nasetipynavylety.blogspot.com/2020/02/muzeum-fantastickych-iluzi.html
 
https://nasetipynavylety.blogspot.com/2019/11/divadlo-kouzel-pavla-koziska-kouzelne.html
 
Přeji Vám krásný den
 
Eva
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account