V rozhovoru, který jsme poskytli pro stránky lesem se psem se dozvíte, kam s pejskem na Moravu za kulturou, ubytováním a výletem 🙂
Dočtete se také, jak se k nám vůbec Baddy dostal a když budete číst pozorně, zjistíte co máme v plánu 🙂
 
A můžete nás sledovat na FB stránce Baddy na tripu 
 
Hezké počtení přeji :-*

Morava

 

Anet a Filda jsou z Rokycan a od konce roku 2014 s nimi tvoří partu i Baddy.
Baddy toho má hodně za sebou a rozhodně to není nic pěkného. Je to zachráněnec a dá se říct, že unikl smrti jen o vlásek. K nám se dostal díky Denise Šebkové. Baddyho vytáhla ze strašného místa, kde se ho chystali sníst. Po “dočasce” vystřídal pár majitelů ale ten poslední ho měl rok a pak se rozhodl, že už ho nechce. Baddy by musel do útulku. Když jsme si celý jeho příběh přečetli u Denči na facebooku a viděli jsme ty jeho smutný oči, bylo to jasný – půjde k nám! Je s námi od 1. prosince 2014. To mu byly údajně tři roky, nám se zdá být ale trochu starší. Každopádně jsme moc rádi, že už je s námi a my už ho nikomu nedáme 🙂
 
Odkud jste a jak daleko jste to měli na výlet (na Moravu)? Kdy jste se na vydali a proč zrovna tam?
Bydlíme v Rokycanech (necelých 20 km od Plzně) a na výlet do Dolních Dunajovic jsme to měli cca 320 km. Vyrazili jsme autem v období svatomartinských slavností. Sezóna už v tuhle dobu končí, takže je celkově všude méně turistů a ubytování seženete i na poslední chvíli. 
Měli jste dohodnuté nějaké ubytování? Jak se tam tvářili na pejska?
My jsme ubytování sháněli přes booking.com a musím říct, že jsme to vychytali úplně parádně. Vše bylo nově a vkusně zařízené a na místě najdete i obchod, kde se prodávají místní vína a sýry. Příjemná a vstřícná paní majitelka, která neměla žádný problém s pejskem. Za nás naprostá spokojenost a Ubytování Kroupa můžeme jen doporučit. 
 

V Dolních Dunajovicích jsme také měli objednanou ochutnávku vína vinařství Jarmila. Degustaci vedl přímo majitel vinařství pan Ing. Miroslav Kovács a s naším Baddym také neměl žádný problém. 
 
Takže Baddy byl s vámi na degustaci přímo ve sklípku?
Přesně tak, Baddy byl přímo na degustaci ve sklípku. A nebyl s tím vůbec žádný problém.
Ještě k tomu Mikulovu.. Byli jste i na zámku?
V Mikulově jsme na zámku nebyli (ještě jsme neobjevili zámek nebo hrad, kam by nás pustili dovnitř se psem) ale v zahradách jsme byli. V Mikulově jsme navštívili také dvě restaurace a to Sojka&spol. a Eat Art Gallery. 

Můžeš doporučit krom Mikulova ještě nějaký výlet. Ať už pěší túru nebo nějaké zajímavé místo.
Z výletů můžeme doporučit určitě Boubínský prales. Můžete podniknout příjemnou procházku z Kubovy hutě (jedno z nejvýše položených sídel v ČR a zdejší nádraží je nejvýše položené nádraží v Čechách) na rozhlednu Boubín. 
Na Šumavu jezdíme docela často a pokud tam chceme zůstat přes noc, využíváme penzion Ostružná. Tam mají pejsky taky rádi. A odtud můžete vyrazit třeba na Pancíř.
Dvakrát jsme také vyrazili z Karlštejna k vápencovému lomu Velká Amerika. 
Anet, Filda a Baddy se na jaře chystají na roadtrip po Evropě a určitě se tak vyplatí sledovat jejich facebook stránku Baddy na tripu!
0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account