Přípravy na nejsledovanější soutěž krásy Miss Universe, kde naší zemi bude reprezentovat Klára Vavrušková, jsou v plném proudu. Při příležitosti nafocení portrétu, který má všechny finalistky soutěže vyobrazovat jako silné a mocné ženy, se fotografce podařilo zcela neplánovaně vyfotit i unikátní sexy snímky. Takto jste naší Českou Miss Earth ještě neviděli.
Klára Vavrušková, kterou známe jako jemný typ ženy, co preferuje jemné líčení, byla nejen pro svou absolutní přirozenost ideální kandidátkou na světovou soutěž Miss Earth, která probíhala na Filipínách v roce 2019. Úspěch na sebe nenechal dlouho čekat, a tak na soutěži získala titul Miss Earth Water, čímž se stala třetí nejkrásnější ženou planety.
V loňském roce, kdy Česká Miss ESSENS z důvodu nařízení vlády musela odložit celý ročník soutěže, nevzešla nová vítězka, která by naši zemi v zahraničí zastupovala. Vedení se tak rozhodlo dát Kláře Vavruškové šanci ještě jednou reprezentovat Českou republiku, a to na nejprestižnější soutěži světa Miss Universe.
Během pořizování unikátní portrétové fotografie pro tuto soutěž, kdy jasným zadáním bylo vyobrazení reprezentantky jako silné, mocné a sebevědomé ženy, vznikly i odhalené snímky, které jsou pro vítězku soutěže jako Česká Miss ESSENS velmi neobvyklé. “Musím přiznat, že si na odhalené fotografie v České Miss ESSENS opravdu dáváme pozor. Můj osobní názor je ten, že moc nahé fotografie jsou často posledním voláním o pozornost. Naše finalistky i vítězky tak v tomto směru tzv. “držíme zkrátka”. Fotky Kláry ale považuji za vkusné, jemné a na úrovni,” říká ředitelka soutěže Veronika Farářová.
Fotografka Anna Koniaeva, která snímky zcela náhodně pořídila, si práci s modelkou velmi pochvalovala. „Spolupráce s Klárou byla pro mě moc příjemná jako vždy. Vážím si jejího profesionálního přístupu, pozitivní energie, schopnosti naslouchat a spolupracovat. To, že je krásná a fotogenická, ani nemusím zmiňovat. Klára má všechno, co musí mít modelka, která pracuje na světové úrovni.“
A jak se na ojedinělé snímky dívá sama Klára Vavrušková a jak se v tomto netradičním looku cítí? „Fotografie vznikly úplnou náhodou. Sama si totiž nedokážu představit, že bych takto pózovala před fotografem pravidelně. Ovšem díky profesionálnímu týmu z ESSENS Boudoir, který se postaral o mou vizáž – konkrétně Pavel Kortan a Karla Skalová a skvělé fotografce Anně, jsem se cítila velmi komfortně. Konečný výsledek tak na mě působí velice přirozeně, vkusně a velmi se mi líbí.“
V současné době se modelka pečlivě připravuje na světovou soutěž, kde nás zajisté bude díky svým dosavadním zkušenostem perfektně reprezentovat. Termín a místo konání Miss Universe zatím však bohužel nebylo díky světové pandemii oficiálně oznámeno.
Web: www.ceskamiss.cz
Zdroj fotografií, foto: Anna Koniaeva, Česká Miss ESSENS

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account