89

Tak jsme si včera s kamarádkou udělaly hezký prázdninový den. Počasí slibovalo vedro, tak jsme si odpoledne zkrátily relaxační masáží a pak pokračovaly dál na plavbu po Vltavě.
Jak jsem tak stála na rohu vysmátá po té masáži na Václavském náměstí, přišla ke mně usměvavá cikánka a začala mi bez vyzvání prorokovat. Omlouvám se za to označení, ale kdo věří na věštby, tak určitě slyšel o tom, že nejlépe to ovládají staré cikánky. Já na věštby moc nevěřím, ale zpozorněla jsem. Možná je to vážné.
Jako kulomet mi povídala o tom, jak jsem úžasná, že tady budu strašit do čtyřiadevadesáti, mám krásnou auru, láska se kvůli mě trápí, prý mi závidí černovlasá žena a vlastně si už všechno nepamatuji, ale poslouchalo se to krásně. Prý mě čeká samé štěstí, ale …. a teď přišlo to hlavní … kolik prý jsem ochotná za to štěstí dát. Měla jsem dobrou náladu, dala jsem jí stovku, ale to se jí zdálo málo, ještě chtěla aspoň stravenku. Udělala jsem výjimku a za tu věštbu přidala i stravenku, abych to nezmařila a pak už jsem se mohla věnovat své zábavě.
S kámoškou jsme vyrazily na plavbu pražskými Benátkami – lodí na Čertovku a zpět a pak si prohlédly i Muzeum Karlova mostu. 
Využily jsme nabídky slevového voucheru, ale stala se chyba a tak jsme měly jenom jednu vstupenku. Druhou jsme musely zakoupit. Nakonec ta zakoupená se slevou na Lítačku byla skoro za polovinu, proto to píši, abyste to také věděli, protože o této výhodě se nikde nedočtete.
A kdo nemůže na plavbu, podívejte aspoň na video. Pohled z hladiny Vltavy je jiný, než ze břehu.
Cikánka měla pravdu, včera jsem měla štěstí až do večera. Tak doufám, že to všechno vyjde.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account