Už to chtělo dovču. I když je jednou z mých pracovních náplní cestování, někdy oceníte, když se o vás někdo postará, když nic nemusíte, ale zároveň stále děláte to, co vás baví. Objevovat, ochutnávat a nasávat vůni moře – to je balzám, který jsem si naordinovala na 7 dní.
Přesně týden jsem se plavila po Jadranu s VegaTour. Byla to moje první dovolená “na vodě” a musím říct, že určitě ne poslední.

Během 7 dní jsem procestovala Severní Dalmácii, ochutnávala místní kuchyni, seznámila se s novými lidmi, nafotila tisíce dechberoucích fotek, viděla delfíny, plavala v opuštěné zátoce, ochutnala ten nejúžasnější dezert by Enzo (od mistra kuchaře naší lodi), spala jako mimino, pádlovala na surfu, začila pravou nefalšovanou “buru na mori”, zaplavala si ve slaném jezeře, popíjela “orechovici”, slunila se na přídi, koupala se pod vodopády v národním parku, jezdila na kole překrásnou zelení, smála a odpočívala. 🙂Byl to skvělý týden. Neveřila bych, jak rychle může čas strávený na moři utéct. Zároveň jsem se cítila jako princezna, protože není nic lepšího, než denně připravená snídaně a poté i oběd, sprcha na moři a mořský vítr ve vlasech. O tom, že kajuta lodi připomínala pokoj luxusního hotelu ani nemluvě. Byla to paráda!

VegaTour nenabízí jen jednu trasu po Jadranu, můžete vybírat ze tří:

    Kulturní centra Jadranu  
    Přírodní klenoty Chorvatska 
    Ostrovy Dalmácie 


Konkrétně přírodní klenoty jsem měla možnost objevit já, a vy můžete díky videu z plavby (níže) nakouknout, jaké krásy Severní Dalmácie nabízí.
Tento typ dovolené je dle mého názoru ideální pro každého, záleží jen na vás, jak si cestu vychutnáte. 🙂
Přihlásím se vám opět s dalším dobrodružstvím brzy, tak sledujte blog! 🙂

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account