Maledivy jsou kouzelné ostrovy, které pro každého připravili jiný druh zábavy. A co vy? Raději lenošíte nebo poznáváte okolí? Přinášíme 5 tipů, jak si dovolenou na Maledivách užít naplno.
1. Se šnorchlem v puse a brýlemi na očích.
Asi není na Maledivách lepší způsob trávení času. Vznášet se na hladině, občas šlápnout do ploutví, ale hlavně pozorovat tu nádheru pod vámi. Pokud šnorchlování opravdu milujete, určitě volte hotel s vlastním korálovým útesem. Vyzkoušet můžete třeba Vilamendhoo 4*nebo Kudafushi 5*.

2. Na lodi a pohupujících se vlnách.
Pokud chcete vidět něco, co vás ohromí, určitě vyražte na výlet lodí. Ať už budete stopovat žraloky obrovské, plavat s mantami nebo sledovat ladné želvy, určitě si tenhle zážitek ponesete po celý život. A nezapomeňte kameru! Skvělé podmínky k pozorování oceánských obrů jsou třeba u hotelu LUX* South Ari Atoll 5*. Miliony rybek potom najdete v Baa Atollu u hotelu Finolhu 5*.

3. Na baru nebo v restauraci.
Trošku všední, že? Ale věřte tomu, že takové gastronomické zážitky jako na Maledivách budete jinde hledat těžko. Vychutnáte si koktejl na pláži, šampaňské nad vodní hladinou nebo ty nejlepší asijské speciality pod sluncem. Mnoho restaurací má michelinské kuchaře, jednoho najdete i v Velaa Private Island 5* nebo One&Only Reethi Rah 5*.

4. Ve Spa, fitness nebo na tenise.
Určitě se nechcete celý týden proválet na pláži (a nebo ano!). Pro ty aktivnější doporučujeme navštívit fitness nebo ještě lépe venkovní moderní tělocvičny, které se stávají vellkým hitem a nenastydnete z klimatice. My si nikdy nencháme ujít ranní lekce jógy, alespoň jednou za pobyt se donuťte nařídit si budík a užijte si Pozdrav Slunci 

5. Na terase své vlastní vily.
Ano, právě tam, na místě za které jste utratili ty šílené peníze. Především pokud bydlíte v nadvodní vile, soukromí máte zaručené. Užívejte si ten pocit, že nic nemusíte. Dejte si sklenku vína z minibaru, objednejte si snídani na pokoj a relaxujte. Hrajte karty, Člověče nezlob se, Activity, Monopoly nebo shlédněte film. Cokoliv, na co nemáte doma čas.
A hlavně si užívejte jeden druhého 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account