Snad v žádné jiné době se neřešilo tak intenzivně jako nyní, že zatímco rostou mzdy a zvyšuje se i životní úrověň, je na každého jedince kladen ohromný tlak na jeho výkon. Po celém světě se hledá model, jak udržet produktivitu práce a udržet její hodnotu v přijatelném poměru ke konečné ceně výrobku, tak aby byl konkurenceschopný.
Zároveň stále více lidí hledá cestu, jak změnit svůj život. Jak se osvobodit z každodenní pracovní vytíženosti a zajistit si pohodlný život, abychom nemuseli trávit většinu dne v práci a mohli se věnovat sobě, své rodině a svým zájmům. 
Jak tedy dosáhnout finanční nezávislosti? Jak si tvořit finanční rezervu nejen do budoucnosti? Nebo jak si změnit život tak, abychom měli více času na pro nás důležité věci?
Rozhodně bychom měli mít otevřenou mysl. Měli bychom být přístupní různým možnostem, které dnešní doba nabízí. Být zaměstancem není jistota. Začít podnikat není vždy jednoduché a bez rizika. 
Používáte sociální sítě? Víte, že průměrný člověk stráví 4 hodiny denně na Facebooku? Co kdybyste mohli využívat sociální sítě efektivně a k něčemu užitečnému?
Máte kolem sebe lidi a známé? Bavíte se s lidmi? Doporučíte dobrý film, dobrou knihu, restauraci..?
Možná by vás zajímalo jak si tvořit bezpečně finanční rezervu a podnikavější z vás by uvítali i podnikání, které můžete začít online 🙂
Kdo bude chtít vědět více, můžete mě kontaktovat.
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account