ČERTOVA HORA – JANOVA SKÁLA
 Voucher od Slevomatu na ubytování v hotelu Skicentrum Harrachov na 6 nocí zahrnoval též jízdenku na lanovou dráhu Harrachov –  Čertova hora pro dvě osoby. Děti do 5 let jezdí lanovkou zdarma.
 
Lanovka se nachází v centru Harrachova.  U dolní stanice lanovky je parkoviště a dětské hřiště – děti se mohou vydovádět v dřevěném hradu, na trampolíně, ve skákacím hradu a mohou si vyzkoušet indiánský tenis. Vstup na trampolínu a nafukovací hrad je zdarma – s platnou jízdenkou (nahoru nebo zpáteční) z lanové dráhy nebo některou ze vstupenek

  1 vstup (trampolína   nebo skákadlo)

30,-

 
 
  2 vstupy (trampolína   nebo skákadlo)

50,-

 
 
  3 vstupy (trampolína   nebo skákadlo)

70,-

 
 
  celodenní   vstup (trampolína nebo skákadlo)

100,-

 

 
My přijeli na hřiště z výletu až kolem 16h, tak po nás nikdo nepožadoval předložení jízdenky a ani jsme za atrakce neplatili.
Lanovka jezdí v pravidelných intervalech a cesta s ní trvá asi 8 minut. U horní stanice lanovky se nachází stánek s občerstvením. Kája se hned usadil do dřevěné sochy čerta, ale nevydržel dlouho a utíkal z kopečka k nafukovacímu bludišti. V něm se vydovádí děti i dospělí a musím uznat, že mnohdy se ven lépe vymotaly děti než my. Je zdarma. Od bludiště jsme vyrazili na procházku k Janově skále., o které jsem se na internetu dočetla, že je energetickým (silným) místem. Cesta trvala asi 30 minut (1,5km) a je příjemná, vede lesem po upravené cestě. Na Janovu skálu lze vylézt a pokochat se výhledem na okolí  -na západní Krkonoše včetně polské Szrenice (1 361 m n. m.). Cesta zpět vedla po té samé trase. Lanovkou jsme pak sjeli dolů a Harrachov nám ležel „u nohou“. Zatímco my dospělí jsme si rádi sedli, Kája vyrazil dovádět na dětské hřiště u dolní stanice lanovky.  

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account