225

POZOR: Tato nahrávka ti pomůže zlepšit tvé vztahy, ale také vytvořit nové harmonické mezilidské vztahy včetně nalezení ideálního partnera pro tebe. Čakry a hlavně srdeční čakra je nejdůležitější pro tvé vztahy a jejich kvalitu.
POZOR!!! Stažení této nahrávky z youtube poškozuje podprahové afirmace a tím i celou funkčnost této nahrávky, protože je zde ochranná známka proti porušení autorským právům. Poškození této nahrávky může mít zcela opačný efekt, proto si můžeš naši nahrávky stáhnout z našeho webu odkaz najdeš níže v tomto popisku a nebo připnutém komentáři k tomuto videu.
Jak používat tuto afirmační nahrávku?
Pro maximální výsledky v oblasti vztahu, lásky, sebelásky, soucitu, otevření srdce a srdeční čakry včetně její aktivace, harmonizace a léčení, doporučujeme poslouchat tuto nahrávku dvakrát denně a to alespoň po hodině. A to ráno a večer před spaním, nebo dopoledne a odpoledne. Minimálně by to mělo být jednou denně, ale pro maximální efekt dvakrát denně. Dále doporučujeme použit sluchátka. Pří poslechu ve sluchátkách, nebo i bez nich si nastav hlasitost, tak aby jsi slyšel nějaké sykavky, hlasy, nebo šeptaní, ale aby jsi afirmacím nerozuměl.
Vědomě tomu sice nerozumíš, ale tvé podvědomí vnímá vše a reaguje na tyto afirmace a to ovlivňuje tvé podvědomí. Tvé podvědomí řídí 95% tvého života. Tato podprahová nahrávka přeprogramuje tvé podvědomí a dovede tě na drahý života, kde si budeš vytvářet harmonické, pozitivní a láskyplné vztahy. Doporučujeme tuto podprahovou nahrávku propojit s našim online kurzem cesta sebelásky nalezneš ho zde:
https://cestarelaxace.cz/cesta-sebelasky/
Tuto nahrávku + řízenou meditaci otevření srdce si můžeš za velice výhodnou cenu zakoupit na našem webu zde:
https://cestarelaxace.cz/srdecni-cakra/

Seznam afirmaci v této podprahové nahrávce najdeš v popisku tohoto videa na youtube.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account