• 4. prosinec 2021 10:00 – 9. leden 2022 16:00
 
Ochutnejte atmosféru Vánočně pohádkové prohlídky. Zvýhodněným okruhem pohádkovým hradem a vánoční pohádkou vás provede živá čarodějnice, princezna, čertice nebo hradní čaroděj. Zažijete Vánoce našich prababiček a v pohádce tu na vás čeká nejedno překvapení se spoustou veselých kamarádů.
Na hradě se usídlili draci – pojďte s námi do pohádky zachránit princeznu Laskonku, najděte zaklínadlo a pohádková odměna vás nemine. Na dospěláky čeká ochutnávka pravé starohradské medoviny. Uvidíte, jak slavily Vánoce naše prababičky, dozvíte se něco o historii hradu a nakonec Vás přijme na audienci samotný dračí král, Jeho Veličenstvo Rozumbraďák XVI.

Zvýhodněným okruhem pohádkovým hradem a vánoční pohádkou vás provede živá čarodějnice, princezna. čertice, rytíř či čaroděj. A nudit se určitě nebudete!

Na hradě a zámku se zabydlelo na třicet druhů draků a dráčků a svou komnatu tu má i Dračí král Rozumbraďák XVI. Ve sklepení zase potkáte rodinku starohradského obra, navštívíte palác plný skřítků, lesní, ledové i vodnické království, tříhlavého draka Třífrňáka Obří smaragdové draky.

Čokoládová zima s vínem a pohádkou:

Zimu na Starých Hradech vítáme VE ZNAMENÍ ČOKOLÁDY, VÍNA a POHÁDEK. Pro děti máme přichystáno spoustu pohádkových překvapení. I dospěláci se mají na co těšit, z hradních sklepů jsme pro Vás připravili bohatou nabídku těch nejlepších vín, vyhlášenou starohradskou medovinu a pro všechny pak DRAKULÁDU – kvalitní dračí čokoládu. Generálním partnerem této akce je CARLA, český výrobce čokolády.  
 
Otevřeny jsou všechny prohlídkové okruhy:
Hrad a zámek s Dračí královskou komnatou
Zámecké pohádkové sklepení – pohádková stezka se zvukovými a světelnými efekty – novinka 2021
Hradní pohádková půda s lekcí čarodějného létání
Zdravosvět a Dračí království
 
Otevřeno máme celoročně a za každého počasí. V tento adventní a vánoční čas soboty, neděle, vánoční prázdniny a svátky (mimo 24. a 25. 12.), od 10.00 – 17.00 hod.

Děti, které za pomoci krásné princezny nebo veselé čarodějnice namalují obrázek, se pak mohou zúčastnit i Velké pohádkové soutěže čaroděje Archibalda I. Přijeďte a přesvědčte se, že na Starých Hradech pohádkové bytosti skutečně žijí!

Odchází se každou hodinu od 10.00 – 16.00rezervace na tel. 602 302 220.

 

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account