Snaha pomáhat ostatním a zapojit se do charitativních projektů se v nás před Vánoci objeví většinou sama. Pokud hledáte možnosti, jak pomoci, máme pro vás 3 tipy na společnosti, které díky vašemu nákupu mohou udělat ještě více dobrých skutků.

Activa myslí na děti i přírodu

Společnost Activa, která prodává kancelářské potřeby a papírenské zboží, podporuje dětské domovy a zařízení pomáhající zdravotně a sociálně znevýhodněným dětem po celý rok. Z každé elektronické objednávky odkládá 3 Kč a pak tuto částku v průběhu roku rozděluje mezi organizace tak, aby děti měly dostatek školních i výtvarných pomůcek kdykoliv, kdy je potřebují. Stačí si objednat výrobky, které běžně používáte, a už pomáháte. 

Activa si také všimla, kolik obalového materiálu se spotřebovává na balení menších objednávek a tak pravidelně vyzývá své zákazníky, aby pomáhali šetřit naši planetu a pokud mohou, objednávali celá balení. Ta jsou totiž již zabalená od výrobce, a tak není třeba je kvůli bezpečné dopravě dále obalovat. 

 

 

Podívejte se ještě, kde Activa pomáhá. A nakupte vánoční dárky s dobrým pocitem.

Vánočních 50 Kč díky ARMOR tonery 

I v dnešní on-line době je nutné v kancelářích tisknout. Ať už tisknete více nebo méně, společnost ARMOR tonery vám v předvánočním čase dává možnost se s každým objednaným tonerem podílet na finančním příspěvku pro obecně prospěšnou společnost ICOS Český Krumlov. A to nemalou částkou 50 Kč. 

Nakupte v období od 15. 11 do 20. 12. 2021 v akci Pomáhejte s Armorem a váš příspěvek pomůže seniorům, dětem i dospělým se zdravotním postižením a rodinám či lidem v tíživé životní situaci, která si žádá pomoc od druhých. 

V AKINU šijí dárky pro mazlíčky

Zaměstnanci firmy AKINU a jejich děti se letos rozhodli vlastnoručně vyrobit čmuchací punčochy pro mazlíčky. A proč? Aby pomohli nějaké organizaci, která zajišťuje péči o zvířata. 

Veškerý výtěžek z prodeje těchto ručních výrobků, které zabaví vašeho mazlíčka a pomáhají rozvíjet jeho mysl, jde na organizaci Kolie a sheltie v nouzi z.s. – tu vybrali společnými silami fanoušci facebookového profilu AKINU v posledním říjnovém týdnu. Tak pokud ještě nemáte vánoční dárek pro vašeho chlupáče, touto punčochou vlastně dáte dárek rovnou dvěma pejskům.

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account