107

V Pardubicích vznikla nová rodinná hra Perníčkovi, jejímž cílem je netradičním způsobem upozornit na zajímavá místa a události ve městě a okolí.
„Princip hry je jednoduchý. Každý, kdo se do ní chce zapojit, si vyzvedne Perníčkovu soutěžní kartu. Získat ji může v Turistickém informačním centru Pardubice, v Centru Kosatec nebo na dalších místech, která jsou do této soutěže zapojena,“ uvedla organizátorka hry Jana Dubišarová, vedoucí obchodu a marketér Centra Kosatec, jehož hlavním posláním je pomáhat lidem s hendikepem a bořit tak bariéry mezi světy zdravých a hendikepovaných.
„Za každou zaplacenou vstupenku do návštěvního místa uvedeného na kartičce dostanete jedno razítko perníčku do své Perníčkovy soutěžní karty. Výjimkou je akce označená jako bonus. Zde obdržíte dokonce dvě razítka,“ upřesnila Jana Dubišarová.
„Pokud získáte alespoň polovinu razítek, můžete si v kavárně Centra Kosatec nebo v Turistickém informačním centru v Pardubicích vyzvednout svou malou odměnu za vaše putování,“ sdělila organizátorka hry Perníčkovi.
Ale to ještě není vše. V pravé části soutěžní karty je totiž slosovatelný kupón. K čemu slouží? „Jednou za měsíc vylosujeme výherce větší ceny. Jednou za rok budou potom všechny kupóny znovu zařazeny do slosování – tentokrát o ještě hodnotnější cenu,“ dodala Jana Dubišarová.
Partnery hry jsou majitelé a provozovatelé zapojených subjektů: Laser Game Club Pardubice z.s., Lanové centrum Pardubice s.r.o., Baloon café – rodinná kavárna s dětskou hernou, BowlingZone, Pardubický klub kouzla a magie, z.s., Trampolíny Pardubice, Království perníku, z.s., Zelená brána (Turistické informační centrum Pardubice), Mázhaus Pardubice (Turistické informační centrum Pardubice), hrad Kunětická hora, Zámek Pardubice – Východočeské muzeum v Pardubicích a Loď Arnošt z Pardubic.
Byl jsem příjemně překvapen, kolik subjektů se do tohoto projektu zapojilo. Každou takovouto aktivitu, která má za cíl i propagaci města, vítám,“ řekl náměstek pardubického primátora Jan Mazuch.
„Hra není časově omezena. Zúčastnit se jí mohou všechny osoby bez věkového omezení. V případě hráčů mladších 15 let odpovídá za uvedení kontaktu na slosovatelném kupónu a převzetí výhry v rámci soutěže rodič či zákonný zástupce,“ podotkla organizátorka hry Perníčkovi.
Pravidla hry a soutěže včetně odměn a cen jsou po celou dobu její platnosti uveřejněny na webu www.pardubice.cz.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account