Dne 22.11.2021 nám vstoupilo Slunce do znamení Střelce, kdy Střelec je spojován s cestováním, rozšiřování obzorů, souvisí i s formou vyššího vzdělání, rozšiřováním vědomostí, přírodní medicínou, náboženstvím, filozofií. Jelikož je v tomto znamení Slunce dává se nám příležitost něco vynést na světlo, at’ se jedná o dílo, projekt nebo něco jiného, rozšířit si vědomostí, začít se učit něco nového, probudit něco k životu v nás, probudit svůj talent, svůj podnikatelský záměr, uskutečnit nějakou cestu, at’ už formou fyzické cesty nebo duchovní.

  

13.12 nám vstoupí Merkur do znamení Kozoroha, Merkur je opět komunikace, analýza, rozum, kdy bude podporovat obchodní a organizační schopnosti. Bude potřeba komunikovat vážně a důkladně, postupovat krůček po krůčku a stavět na předešlém výsledku. Věci si dopředu naplánovat. Bude potřeba se soustředit na to co právě budete dělat a myslet prakticky, protože Kozoroh patří mezi zemská znamení.

29.12 nám vstoupí Jupiter do znamení Ryb. Jupiter v Rybách je jako Samaritán. Bude podporována jakákoliv pomoc, podpora druhým lidem. Někdo může mít sklon se začít zajímat o okultní vědy nebo o jiné věci mezi nebem a zemí. Jelikož je Jupiter planetou štěstí, expanze, může to být období radosti, ocenění vlastní hodnoty, probuzení vlastního potenciálu, motivace, sny se mohou stávat realitou. 

 

 

Důraz může být kladem na to, aby jsme se napojili na vnitřní vedení a jednali podle něj. Dát si prostor sami pro sebe, abychom si mohli ujasnit, co vlastně chceme a jaké kroky by bylo dobré si ještě promyslet. To nám může přinést pocit hlubokého vnitřního štěstí, když si uvědomíme za co se můžeme ocenit a za co můžeme cítit vděčnost.


A nyní pro jednotlivá znamení :

 


pro vás je tu čas sklizně, kdy můžete sklidit úrodu v oblasti materiální, práce, financí, kariéry. Můžete být oceněni za něco, čemu se dlouho věnujete. V prosinci můžete vše zvládat s lehkostí. Mohou přijít nové příležitosti, nová šance, nová nabídka ve fyzické podobě. Důležitá zpráva pro některé Berany, pokud u vás převládá míra nespokojenosti, která vám brání tady a ted’ se radovat ze života, pust’te se minulosti, neoživujte něco, co už dávno není vaší součástí. Zbytečně si blokujete příliv hojnosti do vašeho života. Možná si právě v prosinci budete potřebovat posílit vnitřní stabilitu. Rozhodujte se moudře, rozhodujte se tak, aby to podpořilo vaší stabilitu. Jste to jedině vy, kdo může rozhodovat o směru vaší cesty.

Jakou moudrost vám chce sdělit vaše duše?

Nikdy není pozdě začít znovu ,může to být znamení nových začátků, nových koníčků, nového směru ve vašem životě, ke kterému jste vedeni.Nyní si v prosinci dopřejde óázu klidu, načerpejte nové síly, uvolněte se. Věnujte také pozornost své intuici, svých pocitům, v každé situaci v niž se budete nacházet. Uvnitř vás je obrovská síla, díky které dokážete zvládnout vše, čím si procházíte.

Vzkaz pro radost :

Čekají vás úžasné novinky, práce snů, plodnost, at’ už ve formě projektu, tak i těhotenství, můžete dostat pozvání na večeři. Žijte přítomných okamžikem.

????Láska a vztahy????

V prosinci  by jste v oblasti vztahů měli brát všechno hravě a s lehkostí, pokuste se rozšířit radostnou náladu i na ostatní. Ve vašem životě se v prosinci může objevit vaše spřízněná duše nebo ji už znáte z minulosti. Pro některé berany je tu možnost svatby, pokud o tom uvažujete nebo vám právě váš vztah může ovlivnovat manželství nějakých způsobem.

 


vy budete v prosinci vědět, jak se postarat o vaši materiální stránku, co se týče financí, práce, podnikání a kariéry. Budete schopni si vytvářet ideální podmínky pro rozvoj a budování úspěchu v této oblasti. Pozor na tendence k požitkářství,pracovnímu přetížení a k hromadění majetku.Co se týče vašich emocí a oblasti vztahů tu můžou vyvstat pochybnosti, bude nutné se zaměřit na to, co vás vzdaluje od pocitu radosti a naplnění. Snažte se přijmout i jiné alternativy. Často se stává, že nejlepší řešení je takové, které odmítáme přijmout. V tomto měsíci se můžete vracet ke vzpomínkám z minulosti, můžete se setkat s někým z minulosti.

Jakou moudrost vám chce sdělit vaše duše?

Je čas pustit se minulosti, zavřete dveře za minulostí, přestante setrvávat tam, odkud víte, že už máte odejít. Zaměřte se na svou obnovení své životní sly, radosti a vůle. Oblast čakry Solar plexus. Může vám pomoci obklopovat se žlutou nebo oranžovou barvou.

Vzkaz pro radost:

Dejte na hlas svého srdce. Přijměte určitou situaci ve vašem životě. Dar Jasnozřivosti. Může vás čekat důležitá cesta. Vaše trápení vám mohou pomoci vyléčit vaši přátelé.

????Láska a vztahy????

Projevte svou lásku, učinte romantické gesto. Toto může být ten pravý/á. Váš milostný život s partnerem pokvete, když dáte více na své pocity a názory, které mohou být v rozporu s názory ostatních okolo vás. Užijte si čas strávený s partnerem o samotě.

 


pro vás bude v prosinci hlavním tématem určité pouto, at’ je to pouto ve vztahu s milostným partnerem/kou, manželem/kou nebo jakýkoliv vztah s dětmi, rodiči. Může to vypovídat o kvalitě vztahu, která vždy vypovídá o tom, jaký postoj chováme k sobě. Tento váš vztah má být v prosinci o komunikaci a respektu. Může vás čekat určitá volba, která vám může přinést určitou změnu ve vašem životě. Možná vás právě toto pouto může určitým způsobem svazovat, protože se tím nemůžete posunout dál. Nenechte si příliš mluvit do vlastního života, protože vyslechnutí něčího názorů neznamená se jím řídit. Řid’te se vlastním srdce. Držte svůj život ve svých rukou a vyjádřete své odhodlání. Dejte si pozor na unáhlená rozhodnutí nebo ukvapené jednání. Je tu i možnost stěhování.

Jakou moudrost vám chce sdělit vaše duše?

Jděte dále, vše je vyřešeno. Co by vám mohlo pomoci posílit vaši odvahu a jít dál? Sebepřijetí, láska k vlastnímu já, péče o tělo a vaši duši, být sám/a sebou. Může vám přijít nečekané znamení, překvapení, náhoda do vašeho života, tento měsíc se mohou dít zázraky. Otevírá se před vámi nová cesta i v partnerství.

Vzkaz pro radost:

Zkuste se začít věnovat meditaci. Tento měsíc pro vás může být důležitý nějaký telefonát. Dočasně zvolněte, pokud se cítíte přetíženi. Svatba nebo příznivá nabídka.

????Láska a vztahy????

Zůstante optimističtí ohledně vašeho milostného života, pokud si v poslední době děláte starosti, jste vedeni k optimističtější perspektivě. Pozitivní myšlení má může přinést lásku. Pro některé Blížence je tu společně strávená příjemná dovolená nebo svatební cesta. Vyzařujte do okolí více radosti, hravosti a lehkosti. Váš milostný život mohou také ovlivnovat děti, bud’to si děti přejete nebo děti jsou právě tím problémem, který řešíte ve vztahu.


pro vás je tu v prosinci ideální čas posunout se dále, odpoutat se od situace, která vás způsobuje dlouhodobý stres i možné přetížení, kdy nemusíte nikomu nic dokazovat ani sami sobě. Zastavte se a načerpejte sílu, dopřejte si duševní regeneraci, uvolněte také svou mysl. Bude nutná také změna úhlu pohledu, postoje k určité dané situaci, která se nemusí vyvíjet podle vašich představ. Vše má své tempo a správný směr se vám ukáže. Dopřejte si relax, příliš se stresujete. Najděte způsob, jak věci nechat plynout. Důležité je naplnit nejdříve vlastní pohár spokojenosti a teprve pak může přijít vše ostatní. Možná něco ve svém životě stále dokola opakujete. Jaké rozhodnutí je třeba již učinit?

Jakou moudrost vám chce sdělit vaše duše?

Zharmonizujte 7 energetické centrum, korunní čakru, které zodpovídá za pocit správnosti ve vašem životě. Berte určité věci s nadhledem. Může vám pomoci se obklopovat tyrkysovou nebo bílou barvou. Ujasněte si své priority, kam dále budete směřovat. Může to být i znamení brzkého stěhování nebo změny at’ už v pracovní nebo partnerské oblasti. Uzdravte vzpomínky z dětství.

Vzkaz pro radost:

Úspěch je na cestě. Pevné zdraví. Možnost cestování. Jste na správné cestě. Udělejte si radost nějakou maličkostí, třeba si kupte květinu.

????Láska a vztahy????

V této oblasti by si někteří raci měli dávat pozor na neupřímné jednání, na faleš, podvod nebo naopak pokud budete mít pocit, že svému partnerovi potřebujete něco důležitého sdělit, tak to udělejte. Zůstante optimističtí, i když třeba nemáte žádný vztah, protože pozitivním myšlením si lásku přitáhnete. Zasloužíte si lásku. Možná jste v minulosti zažili v lásce zklamání a nyní si můžete myslet, že si lásku nezasloužíte, ale jste ji hodni, bez ohledu na to, co vám kdo kdy řekl.


u vás v prosinci se můžete zhroutit situace, která nestojí na pevných základech, mohou to být okolní vlivy, nesnažte se proto na sílu něco zachránit. Tento rozpad může přijít včas, protože dá příležitost postavit nové základy a začít znovu. Může tím přijít i úleva a to ukončením toho, co nebylo pravdivé. Proto hledejte pravdu, která může celou vaši záležitost vyřešit a pak se tím věci mohou rozpohybovat. Soustřed’te se na jasnou vizi, může tím vyjít na povrch nějaká pravda. Získejte také optimističtější postoj. Začněte brát život více s hravostí, starosti ustoupí. Můžou k vám přijít i příjemné změny. 

Jakou moudrost vám chce sdělit vaše duše?

Potřebujete větší kontakt s přírodou, která vždy byla a bude tou nejsilnější formou léčení. Pust’te se kontroly a jen tak bud’te, jednejte zcela bez zábran. Nedržte se striktních očekávání. Jaká oblast ve vašem životě potřebuje uzdravit? Zaměřte se na 3 energetické centrum, Solar plexus, která zodpovídá za vaši životní sílu, radost a větší rozhodnost. Bud’te sami sebou, přijměte sami sebe, takový jací jste. 

Vzkaz pro radost:

Dejte na hlas svého srdce. Čeká vás hojnost. Ukončete nějakou životní etapu, která vám již neslouží. Možný přírůstek do rodiny. Udělejte si příjemný čas s přáteli. 

????Láska a vztahy????

Vaše modlitby, afirmace a vizualizace vám do života mohou přitáhnout romantický vztah. Pro některé lvi tu je bohužel odloučení, separace ve vztahu. Důležité ve vašem milostném životě mohou být finance a kariéra, kdy se více věnujete práci a nezbyde vám přiliš mnoho času na lásku nebo vztah. Tento měsíc by jste měli dát přednost lásce a vztahům podle všeho.


k vám míří příznivé novinky. Vývoj některých událostí ve vašem životě může nabrat na rychlosti. Pokud váháte jestli máte zkusit něco nového, v prosinci bude na to příznivý čas. Můžete tím i pochopit určité souvislosti ve vašem životě. Upřímně a otevřeně projevte své pocity ostatním, díky tomu se můžou určité věci vyjasnit a také tím vytvoříte důvěryhodnější atmosféru, díky tomu se vaše vztahy mohou více upevnit. Nesnažte se oživovat něco, co už dávno není vaší součástí, pust’te se minulosti a tím vytvoříte prostor pro nové. Co vás stále ovlivnuje z minulosti? Čemu se odmítáte otevřít?

Jakou moudrost vám chce sdělit vaše duše?

Mohou vám přijít nečekaná znamení, překvapení, zázrak, které nečekáte. Proto si přestante lámat hlavu nad tím, co není ve vaší moci. Možná by vám mohla pomoci změna prostředí, která by vám přinesla nové vhledy, myšlenky, vize a také odvahu udělat nějakou změnu. Zaměřte se na první energetické centrum Kořenovou čakru, která je zodpovědná za pocit bezpečí a jistoty ve vašem životě i finančního zabezpečení. Obklopujte se červenou barvou.

Vzkaz pro radost:

V prosinci pro vás může být důležité Síla vašeho úsměvu, která může mít neuvěřitelnou moc pro vaše okolí. Očekávejte radostné novinky. A mějte pozitivní očekávání. Protože pozitivní energie přitáhne opět pozitivní energii, zákon přitažlivosti.

????Láska a vztahy????

Flirtujte, pozvěte někoho důležitého ve vašem životě na večeři, na rande. Toto je znamení, že jste připraveni na nový vztah. Navštěvujte různá místa, kde by jste se mohli setkat s někým důležitým. Ve vašem vztahu panuje velká magnetická přitažlivost. Odhalte si své tužby, své sny a pocity, a tím můžete objevit společné rysy a nové způsoby ve vztahu. 

 


pro vás může být důležitým tématem na prosinec a to nelpět na minulosti a užívat si plný prožitek v přítomnosti. Minulost nelze změnit. Snaha oživovat něco, co už není vaší součástí vám prohloubí pocit marnosti a tím si také můžete blokovat příchod něčeho nového ve vašem životě. Proto se v prosinci můžete udržovat v nějakých pochybnostech a můžete odmítat přijmout i jiné alternativní řešení vaší situaci. Stačí změnit postoj a vše se rázem změní. Tím se vám může ve všech ohledech vašeho života zlepšit i kvalita vaší rodinné stability, zlepšit situace i po materiální stránce, tak finanční, tak pracovní. Přistupte k některé situaci prakticky a vytvořte si kvalitní životní podmínky. 

Jakou moudrost vám chce sdělit vaše duše?

Vše je řízeno vesmírnými zákony, které jsou čisté a spravedlivé pro všechny z nás. Toto je příslibem, že to co chcete žít a jak chcete žít se vám může splnit. Žijte svůj sen. Můžete se proto těšit na velmi příznivé období. Mějte tisíce přání, stačí je vyslat tam nahoru a bude se vám plnit, na co si pomyslíte. Ujasněte si své priority. Možnost stěhování. Změna směru. Překonejte obavy, propust’te bolest a začněte novou fázi svého života.

Vzkaz pro radost:

Čeká vás důležitý posun ve vašem životě. Berte některé věci s nadhledem. Práce snů. Výlet.

????Láska a vztahy????

Dejte svému vztahu šanci. Pracujte na svém partnerském vztahu. Protože váš vztah se může posunout na vyšší rovinu( zasnoubení, svatba). Přitahujete si do svého života romantickou lásku. Nesnažte se namáhavě o to usilovat, přijde sám/a. Můžete se setkat s velmi významnou osobou, která může hrát ve vašem životě důležitou roli.


s největší pravděpodobností můžete prožívat pocity svázaných rukou, kdy se některé situace ve vašem životě ne a ne pohnout kupředu. Nenechte si příliš mluvit od ostatních do vašeho života, vyslechnout něčí názor neznamená se podle něj řídit. Naslouchejte svému vlastnímu nitru, svému srdci. Když se přes toto přenesete čekají vás příznivé novinky, pozitivní zprávy, které mohou být již na cestě. Pokud váháte, zda jít do něčeho nového, neváhejte. Jděte do toho. Nebojte se, nemějte strach. Změnte úhel pohledu na tu danou situaci. Můžete být žena/muž hlubokých vhledů, vášnivá/ý, která/ý se vyznačuje silnou intuicí. Můžete mít nějaký dar, co se týče umění, tvořivost, léčitelské schopnosti, léčivé ruce. S plnou odpovědností rozhodujte sám/a za sebe. Nepřebírejte tolik zodpovědnosti za ostatní. 

Jakou moudrost vám chce sdělit vaše duše?

Probud’te v sobě kreativitu. Motivujte se začít něco nového. Obklopuje vás lečivá energie. Pust’te se kontroly. Jen tak bud’te. Zaměřte se na to, co vám v životě dělá radost, co vám dodává životní sílu, co vás baví.

Vzkaz pro radost:

Vše je v pořádku. Situace se vyřeší. Smíření. Dobrá zpráva je cestě.

????Láska a vztahy????

Pro nezadané je tu vzkaz, že se k vám do života blíží nový vztah, nová láska. Proto se rozhodněte a svůj požadavek vyšlete s optimismem. Nechte svoje srdce a svoji duši zpívat radostí, tím, že do vztahu vnesete více vášně. Milujte bez obav, to znamená, že své srdce můžete chránit před dalším zklamáním a tím si příchod lásky můžete blokovat, proto otevřete své srdce těm, kteří jsou jemní a laskaví.


v prosinci může nastat velmi příznivá doba užívat si dny plné radosti. Svým přínosem můžete vnášet do okolí naději a optimismus. Prožívejte vše naplno. Jste strůjcem svého štěstí, které vám bylo předurčeno. Znamení, že jdete správnou cestou. Může vás v prosinci potkat nečekaná osudová záležitost, může být spojená i s minulostí. Můžete začít dělat něco, co jste si kdysi přáli nebo se můžete setkat s někým a vytvořit určité důležité spojení. Míří k vám radostná zpráva. Budete obklopeni velmi příznivými podmínkami, kdy můžete očekávat úspěch, zejména v oblasti práce, čekejte uznání, odměnu, povýšení. Na obzoru může být cestování nebo výlet. Pohyb značí i rozpohybování určité situaci ve vašem životě.

Jakou moudrost vám chce sdělit vaše duše?

Zaměřte se na srdeční centrum, Srdeční čakra, která se pojí s láskou, přijetím a odpuštěním, kvalitou vztahu i který máte sám/a se sebou. Obklopujte se růžovou nebo zelenou barvou. Jaké jsou vaše životní hodnoty? Je to rodina, stabilita, růst. Pojmenujte si svoje životní hodnoty a srovnejte je s tím, co aktuálně žijete. Jste vedeni k tomu, aby jste se zaměřili na to, co vám dává tu sílu do života, a co naopak ubírá.

Vzkaz pro radost:

Úspěch je na cestě. Srdeční záležitost. Pevné zdraví. Posilte svou intuici.

????Láska a vztahy????

Vaše situace ve vašem milostném životě vás vybízí, aby jste ji důvěřovali. Váš vztah se může posunout na vyšší rovinu. Je tu možnost zasnoubení či svatby, pokud jste v dlouhodobějším vztahu.vám se může otevřít v prosinci téma uvědomění, kdy za sebou můžete mít dlouhou cestu s množstvím překážek a životních zkušeností, kdy je také nutné uzavřít nějaké záležitosti z minulosti. Budete mít možnost postupně realizovat své plány a vykročit dál. Konečně můžete objevit způsob, jak některé situace, události ve vašem životě vyřešit a tím získat ochotu a vůli vykročit směrem k vámi požadovanému cíli. Brány se vám mohou otevřít pokud změníte určitý postoj, s největší pravděpodobností se můžete těšit na velmi příjemné změny a příchod nových nabídek. Také můžete konečně slavit úspěch, přivítejte štěstí. Bud’te také upřímní k ostatním.

Jakou moudrost vám chce sdělit vaše duše?

Otevírá se před vámi nová cesta, díky sebe přijetí a lásce sami k sobě a k ostatním, díky odpuštění a soucitu. Očekávejte nové začátky.

Vzkaz pro radost:

Končíte nějaký cyklus, etapu ve vašem životě. Pevně se rozhodněte. Zaměřte se na srdeční a korunní čakru. A situace se vyřeší.

????Láska a vztahy????

V této oblasti nechte věci, aby se přirozeně vyvíjeli. Ano, ve vašem okolí se může nacházet vaše spřízněná duše nebo se s ní teprve setkáte. Přijměte pomoc od ostatních, od svých přátel, od vašich blízkých ve vašem okolí. Někdo z vašich přátel vám může pomoci se seznámit.


vaše pracovní aktivita nebo chut’ tvořit, se může v prosinci setkat s významným oceněním. Rozhodněte se pro to, co vám baví, a jděte do toho s nadšením. Možnost změny zaměstnání nebo nové šance uplatnění. Probud’te v sobě motivaci. Pojmenujte si, co od života chcete, co chcete skutečně žít. Probud’te chut’ k činnostem v každodenní realitě. Ujměte se úkolu a zajistěte si plnohodnotný život, na jaký máte právo. Jak často se věnujete tomu, co vám dělá radost? Může to být i příznivé období pro lásku, vztahy, období plné romantiky a radosti. Uvolněte se proto romantických tónům lásky. Může se také jednat o nabídku k snatku nebo se můžete zamilovat. Projevte své pocity. Je tu určité vzkříšení naděje.

Jakou moudrost vám chce sdělit vaše duše?

Probud’te své dary a talenty. Spolupracujte s ostatními. Je tu důležitá určitá vnitřní proměna vás samotných. Zaměřte se na 1 energetické centrum Kořenové čakry, které zodpovídá za vaši stabilitu ve vašem životě. Obklopujte se červenou barvou. Překonejte obavy a zpracujte si strachy.

Vzkaz pro radost:

Situace je vyřešena. Sdílejte radost s ostatními. Důležitý telefonát. Něco co se týká ciziny, zahraničí.

????Láska a vztahy????

Nechce situaci ve vašem milostném životě, aby se přirozeně vyvíjela. Dejte si pozor na spoluzávislost, která může negativním způsobem ovlivnovat váš vztah, proto nedělejte vše, aby jste se zavděčili ostatním a nepoutejte se až příliš na svého partnera. Důležité je také dát si určitý prostor, kde může vyrůst právě ten zdravý vztah. Dejte svému vztahu šanci, pracujte na svém partnerském vztahu. Uvolněte všechny strachy a obavy setkáte se se svou romantickou láskou.


0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account