66

Napadlo vás někdy, proč můžeme tolik říct o člověku pouze z jediného pohledu na něj? Způsob, kterým se prezentujeme světu (od toho jak se oblečeme až po tvar našeho obočí) to všechno o nás něco vypovídá ještě před tím, než vůbec otevřeme pusu. Takže není velké překvapení, že i barva naší rtěnky o nás bude něco vypovídat.

Fialové rtěnky značí kontrolu. Sice nejste moc okázalý člověk, ale vždycky přesně víte, co děláte. Jste organizovaní a trpěliví. Dáváte přednost pečlivéme plánování, než abyste do něčeho skočili po hlavě. Fialová barva rtěnky v sobě má velkou sílu a energii.

Decentní červená je o skromnosti. Pravděpodobně spíš zůstanete opodál, než abyste byli středem pozornosti. Pokud nosíte tuto barvu, dáváte světu najevo, že jste klidnější samostatná osoba. To ale neznamená, že je s vámi nuda! Máte v sobě obrovský vnitřní život, jen může chvíli trvat, než ho ostatní objeví.

Jasně červené rty značí odvážnost. Dáváte světu najevo, že jste sebevědomá a sebejistá.

Vínová barva ukazuje na fakt, že tady je vše o svádění! Nespěcháte na to, čeho chcete dosáhnout, klidně si dáte na čas. Užíváte si každý okamžik života a moc dobře víte, jak žít tady a teď a vychutnávat si to.

Růžová barva rtěnky dává najevo světu, že milujete roztomilé a mazlivé věci. Máte ráda věci, které jsou už na pohled vizuálně příjemné a máte slabost pro malá zvířátka a děti.

Broskvová barva rtěnky ukazuje světu, jak dobrý člověk jste. Ukazuje, jak jste laskavý a velkorysý. Hluboce se staráte o svou rodinu, přátele a vždy jim budete krýt záda. Jste velmi štědří, pokud jde o váš čas, energii a lásku.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account